Gerek mevcut, gerek yeni müşterilerimin ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiğim yazılım çözümleri ile öncelikli amacımız müşterilerimin kurumsal yapılarını güçlendirerek, operasyonel işleri dijital dünyaya taşıyarak kaynak ve maliyet tasarrufu sağlamaktır. Bu misyonu gerçekleştirirken müşterilerimin ihtiyaçlarını en güncel teknolojileri kullanarak çözmeyi ve başarılarına katkıda bulunmayı hedeflemekteyim. Kurumların ihtiyaçlarını doğru şekilde analiz eder, müşterilerimin ihtiyaç duyduğu sistem ve uygulamaları optimum düzeyde geliştiririm.

Kurumlara özel yazılım geliştirme sürecimi mobil, web, intranet uygulamalarından desktop uygulamalarına kadar her platforma yönelik uygulamalar geliştirerek müşterilerimin her türlü ihtiyacına cevap vermeyi hedeflemekteyim.

Bütün bu hizmetlerimin yanında tasarımdan, arama motoru optimizasyonuna ve dijital pazarlamaya kadar uçtan uca paket çözümlerim ile yazılım geliştirme hizmetinin yanında bütün sorunlara çözüm üretmekteyim.

Gelişen teknolojiyi takip edebilmek için sürekli olarak eğitimlere katılarak birbirinden değerli bir çok sertifikaya sahibim. Bu şekilde tecrübelerimi gelişen teknoloji ile harmanlayarak müşterilerime en güncel teknolojileri, en düşük maliyetler ile sunarım.

Windows ve Masaüstü Uygulama Geliştirme

Windows uygulamalarının geliştirilmesi günümüzde pek çok farklı platformda kullanılmakta olan Windows uygulamalarının daha yaygın şekilde kullanılabilmesi için önemlidir. Windows başta olmak üzere diğer tüm platformlarda uygulamalarınızı geliştirmeniz için sizlere profesyonel hizmet sunuyorum.

Web Uygulama Geliştirme

Farklı sektörlerde faaliyet göstermekte olan şirketlere, iş stratejileri doğrultusunda, yatırımlarını gelire dönüştürecek özel uygulamalar geliştirmekteyiz. Müşterilerimizin farklı sektörlerden olması ve her müşterimizin ihtiyaçlarının farklı yönde olmasından dolayı, müşterilerimiz ile doğrudan yakın temas kurarak öncelikle web uygulama geliştirme konusunda gerekli stratejileri belirleyerek çalışmalarıma başlıyorum.

© Sariaslan Mühendislik Yazılım ve Danışmanlık - 2018. Tüm Hakları Saklıdır.