Tasarım Hizmetleri


Bir web projem var. Onu birlikte hayata geçirebilir miyiz?

Evet. Web projelerinizi sizinle birlikte fikir aşamasından itibaren geliştiriyoruz.

Özel web sitesi tasarımı mı yapıyorsunuz?

Adınıza tescil edilen alan adına (Domain) bağlı, isteğinize uygun olarak eklenen; metin, görsel, video ve çeşitli animasyonların internet ortamında yayına hazırlanması ve yayınlanması sürecine web tasarımı denir.

Kurumunuza ait çeşitli veriler kullanılarak yapılan tasarımına da işlemin kurumsal web tasarımı denir.

Hazır Tasarım Nedir? Özel Tasarım Nedir?

Hazır tasarımlar, önceden hazırlanmış şablonlar ve temalar kullanılarak yapılandırılan uygun bütçeli web siteleridir. Mevcut hazır şablonu seçersiniz ve içeriklerini istediğiniz bilgilerle hızlıca güncelleyebilirsiniz. Hazır temalarımız için Mağaza’mızı ziyaret edebilirsiniz.

Özel tasarımlar ise tamamen firmaya, şahsa ya da markaya özel kurgulanarak yapılan web siteleridir. Özel tasarımlarda istediğiniz tarzda değişiklikleri yapabilir ve tasarımsal çizgilerde istediklerinize sahip olabilirsiniz. Özel tasarımlar hakkında bilgi ve fiyat almak için bize ulaşın

Web Sitesi Ne Kadar Sürede Teslim Edilir?

Tasarım talebi gelip, taraflar arasında sözlü ve yazılı anlaşma aşamaları geçildikten sonra belirlenen içeriğe, ürün ve ürün detaylarına, son olarak talep edilen modüllere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Bilgi vermek gerekirse hazır şablonlarda bu süre maksimum 1 hafta iken özel tasarımlarda 1 ayı bulabilmektedir.

Bu süre yapılacak olan yazılı anlaşmada ve hizmet sözleşmesinde açıkça beyan edilecektir.

Web Sitesi Nasıl Güncellenir? İçerik Yönetim Sistemi Ne İşe Yarar?

Web sitenizi güncellemeniz, menüleri, sayfaları, kategorileri düzenleyerek, sitenizde haber paylaşımında bulunabilmeniz hazırlanacak olan size özel içerik yönetim sistemi ile yalnızca birkaç dakikanızı alacaktır.

İçerik yönetim sistemlerini kullanmanın en büyük avantajı, kod bilgisine gerek bırakmadan dinamik web sitelerinin yönetilmesini sağlamasıdır.

İçerik yönetim sistemlerinde sitenizin içeriklerini hazırlamak ve yayınlamak, kendi taslağınıza uygun şekilde kategori, menü ve sayfaları oluşturmak çok kolay bir şekilde gerçekleşir.

Firmanız için sağlayabileceğiniz en önemli tasarruf zamandır.

Zamanı kendi lehinize çevirme fırsatı için bize ulaşın!

Mobil uyumlu website nedir?

Mobil uyumlu website, masaüstü bilgisayarlara ek olarak tüm akıllı telefon ve tabletlerde doğru olarak görüntülenen websitedir.
Günümüzde mobil cihazların yaygınlaşması sebebiyle artan ziyaretçi sayısından dolayı websitenizin mobil uyumlu olması zorunluluk haline gelmiştir.

Yıllık ücret ödeyecek miyim?

Web sitelerimiz için alan adı, teknik destek, barındırma ve yedekleme hizmetleri bedeli yıllık olarak ödenmektedir.

Yıllık ücretler her yıl için hizmet başlama tarihi itibariyle sene başında ödenir. Ödemelerin bildirimi sonrası gerekli zaman aralıkları içerisinde ödenmemesi durumunda siteniz alan adı sağlayıcı ve yedekleyici firmalar tarafından erişime kapatılır. Bu bakımdan ödemelerin zamanında yapılmasına özen gösterilmelidir.

Kurumsal E-posta Hizmeti Veriyor musunuz?

Evet.
Web tasarım hizmeti almaya başladıktan sonra ücretsiz olarak alan adı uzantılı (Örneğin: www.alanadi.com için bilgi@alanadi.com vb.) e-posta hizmetimizden yararlanabiliyorsunuz.

Türk ticaret kanunu şirketlere web sitesi yaptırma zorunluluğu nedir? Neleri kapsar?

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011 tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete’de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU’ na göre her şirket bir web sitesi yaptırmak zorundadır.
Yeni Türk Ticaret Kanununa göre olması gereken web sitesinin özellikleri nedir?
Yeni Türk Ticaret Kanununda detaylı olarak bahsedilen web sitesi zorunluluğu şirketlerin ortaklarına ve diğer kurumlara karşı şeffaf olmasını amaçlıyor. Zorunlu web sitesi şirketin tüm resmi bilgilerinin yayınlanması gereken bir web sitesi olacaktır.
Bu nedenle şu özellikler ön plana çıkıyor:
-Web sitesi zorunluluğu tüm sermaye şirketleri için geçerlidir.
-Zorunlu kanuni Web sitesi kolayca güncellenebilir olmalıdır.
-Yeni Türk ticaret kanununda web sitesinde yayınlanmalı denen tüm bilgiler, raporlar (Toplantı duyuruları, kararları, bilançolar gibi) zorunlu web sayfası içinde bulunmalıdır.
-Web sitesi zorunluluğu bilgiye ulaşılması için konuldu. Bu amaçla web sitesi yayını kesintisiz olmalı. Bu sebeple hizmet alınan firma ile bu konuda bir destek anlaşması yapılması hatta bu yükümlülükleri hizmet sağlayan firma ile paylaşılması zorunlu web sitesinin sürekli yayında olması için gerekli.
-Web sitesi ortakların uzaktan (il dışı ya da ülke dışından ) toplantılara katılması ve oy vermesi gibi esaslar üzerine kurulu olmalı. Yani görüntülü konuşma ve elektronik imzaya dayalı sistemlerin zorunlu web sitesi içinde olması gerekiyor.
-Web sitesi kanundaki değişiklikleri de öngörecek, değişiklik yapılmaya uygun olmalı.
-Web sitesini sadece kanuni zorunluluk olarak kullanılmayacağı da düşünülmeli. Maliyet açısından web sitesi hem kanuni şartları hem de genel web sitesi oluşturma amaçlarını kapsamalı.
İlgili kanunun resmi gazetede görüntülemek için lütfen tıklayınız…

Dijital Pazarlama (E-Ticaret)


E-Ticaret Nedir?

İnternet ortamında sanal ve gerçek ürün ya da hizmetlerin belirli bir ücret karşılığında satış işlemlerinin gerçekleştirilmesine Elektronik – Ticaret denir.

E-Ticaret Sitesi Nedir?

Firmanız ya da şahsınız adına satışını gerçekleştirdiğiniz ya da gerçekleştirmeyi düşündüğünüz ürünleriniz-markalarınız için oluşturulan ve müşterilerinize 7/24 alışveriş yapıp, sipariş verebilme imkanı sağlayan web sitenize E-Ticaret Sitesi denir.

E-Ticaret Ne Gibi Faydalar Sağlar?

Müşterilerinizin sizden alışveriş yapabileceği 7/24 açık bir şubeniz olur.

Fazlaca ürünü müşterilerinize sunmanız için olanak sağlar.

Büyük bir ofise ihtiyaç duymadan internet üzerinden sanal alışveriş merkezinizi oluşturabilirsiniz.

Satışını yapmakta olduğunuz ürün ya da hizmetleriniz daha geniş bir kitleye ulaşır.

Normal şartlarda müşterinizin beğenip satım işlemini yapmanız günler belki de yapacağınız müşteri ziyaretleri neticesinde haftalar sürecek olan araç-gereç, makine vb. ürünleriniz, en ince detaylarına kadar belirtileceği için, satış işleminiz ve ödemenizi almanız elektronik ortamda veriler anlık aktarıldığından saniyeler içerisinde gerçekleşir.

Her an yeni bir müşteri bulma imkanınız olur.

Reklam masraflarınızı azaltarak daha fazla müşteriye sahip olabilirsiniz.

E-Ticaret sistemleriniz nelerdir?

E-Ticaret konusunda sizlere Opencart ve WooCommerce çatısı altında hizmetler sağlayabilmekteyiz. Google’ın en çok desteklediği sistem olan WooCommerce sistemi ile rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz.

Mobil Uygulama


Native uygulama nedir?

Native uygulamalar, iOS ve Android gibi farklı platformlar için farklı programlama dilleri ve geliştirme paketleri gerektiren uygulamalardır.

Hybrid uygulama nedir?

Hybrid uygulamalar, tek bir kod çıktısı ile birden fazla platformda aynı anda çalıştırılabilmek üzerine geliştirilmektedir.

Native mi Hybrid mi?

Tamamen uygulamanın gereksinimlerine göre seçilmektedir. Çok fazla donanım ve etkileşim ihtiyacı için native geliştirme tercih edilirken, daha düşük donanım gerektiren ve veri yükü daha az olan uygulamalarda hybrid geliştirme tercih edilmektedir.
Hybrid uygulamanın yeterli olduğu durumlarda native uygulama yazmak, projenin süresini ve bütçesini arttırmaktadır. Ayrıca hybrid uygulamalarda güncellemeler ve geliştirmeler her platform için bir kez yapılacağı için projenin ileriki safhalarında da avantaj sağlamaktadır.

Ödeme Seçenekleri


Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Nakit Ödeme Seçenekleri İş sözleşmesinde belirlenen ücretin %50 lik kısmı demo sürüm tanıtım gününde talep edilir. Kalan %50’lik kısım iş bitiminde tahsil edilir.
Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri İş sözleşmesinde belirlenen ücretin tamamı iş başlangıcında Kredi kartına 9 taksite varan taksit seçenekleri ile tahsil edilir.

Hangi Kredi Kartları Geçerli?

Kullandığımız alt yapı sayesinde tüm kredi kartlarınızı Mağaza bölümümüzde kullanabilirsiniz.

E-Ticaret sistemleriniz nelerdir?

E-Ticaret konusunda sizlere Opencart ve WooCommerce çatısı altında hizmetler sağlayabilmekteyiz. Google’ın en çok desteklediği sistem olan WooCommerce sistemi ile rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz.